Jaunumi

Jaunākās ziņas
Seminārs Tirgojies Lokdaunā

Seminārs Tirgojies Lokdaunā

Vai Jūsu uzņēmējdarbība iepriekšējos lokdaunos strādāja? Vai ienākumus guvāt? Tie izauga/samazinājās? Vai esat gatavi jaunā lokdauna sekām? Valdība jau tagad ir izstrādājusi scenārijus nākošajam lokdaunam. 

“Es esmu pārliecināts – ja mums nebūtu vēlēšanas 1. oktobrī mēs jau šobrīd šeit studijā, kā minimums, sēdētu maskās vai arī sazinātos attālināti,” tādu viedokli TV24 ēterā paudis Edgars Tavars, 13. Saeimas deputāts (pie frakcijām nepiederošs), partiju apvienība “Apvienotais saraksts”, LZP valdes priekšsēdētājs.

Pirms diviem gadiem ar līdzīgiem rādītājiem jau bija maskas. “Mēs esam līdz šim skrējuši pa priekšu tām valstīm, kas rīkojas citādi, salīdzinot ar Lietuvu, salīdzinot ar Igauniju. Tai skaitā valdība šobrīd jau runā par iespējamiem tautsaimniecības, ekonomikas ierobežojumiem.”

Šobrīd daudzas lietas tiekot pārrunātas neformāli, skaņotas ar valdības sociālajiem partneriem.

“Ļoti iespējams, tiek plānots liels lokdauns jau pēc vēlēšanām, kad aizslēgs mūsu ekonomiku ciet – gan skolas, gan savstarpējo komunikāciju,” atklāj E.Tavars.

Avots ar video TE.

Iepriekšējā lokdaunā brīvi varēja Tirgoties internetā. Vai esat gatavi – kārtējam lokdaunam?:

  • Vai Jums ir interneta veikals?
  • Brīva nauda to izveidot?
  • Ja ir interneta veikals, cik daudz Saldus iedzīvotāju par to zin un to izmanto saviem pirkumiem?
  • Resursi – Zināšanas, Prasmes, Darbinieki & Laiks – apkalpot, reklamēt, uzturēt – elektronisko biznesu? 
  • Vai varat nodrošināt preču saņemšanu vai piegādi pircējam?

Ja nav, nevarat, bet Jūs vēlētos to visu, tad atnāciet uz TiTiCe eVeikala meistardarbnīcas semināru, kur uzzināsiet, kā izmantojot savu datoru vai viedierīci varēsiet – reklamēties, pārdot un piegādāt izmantojot DaudzTirgotāju Tiešsaistes Tirdzniecības Centru – Saldus TiTiCe, kas sastāv no mājaslapas un 3 aplikācijām.

Pircēja App Tirgotāja App Promo App
Vairāk var uzznāt TE Vairāk var uzznāt TE Vairāk var uzznāt TE

Saldū un Saldus novadā ir simtiem Ražotāju un Tirgotāju. Iedomājieties uz brīdi – ir kārtējais Lokdauns, strādāt atļauts tikai lielajiem tirdzniecības centriem – kā Jūs gūsiet ienākumus? Un iedomājeties uz mirkli, ja būtu DaudzTirgotāju Tiešsaistes Tirdzniecības Centrs, kas darbojas bez ierobežojumem 24/7/365 un Jūsu veikals tajā ar nodrošinātu apmaksas un piegādes sistēmu? Tam nepieciešams tikai mazumiņš – Jūsu veikals ar precēm.

Cilvēka rīcību nosaka – zināšanas, prasmes, izpratnes un pozitīvā/negatīvā pieredzē gūtās atziņas un pārliecības. Lielākajai daļai Ražotāju & Tirgotāju nav zināšanu un pieredzes interneta tirdzniecībā. Tāpēc TiTiCe rīkos:

  • Seminārus;
  • TiTiCe eVeikalu Meistardarbnīcas

Seminārs notiks sadarbībā ar un Multifunkcionālā centra Striķu15 koprades telpā, kas var uzņemt 30 cilvēkus seminārā. Ja pieprasījums būs mazs  – līdz 30 cilvēkiem, seminārs būs bezmaksas un norisnāsies 1 dienu. Ja pieprasījums būs lielāks par 30 cilvēkiem, tad maksa būs 3€ un norisināsies vairākas dienas, atkarībā no interesentu skaita. Cenā ietilpst kafija un smalkmaizīte.

TiTiCe Tirgotāju ērtībām MultiFunkcionālajā Centrā Striķu15, darbosies TiTiCe eVeikalu MeistarDarbnīca, kurā varēsiet ieiet un saņemt sev nepieciešamo palīdzību. Ja ir nepieciešama papildus informācija, lūgums zvanīt +37128773839. Ja plānojat piedalīties, lūdzu reģistrējieties Saldus TiTiCe, kā Tirgotājs un rezervējet vietu TE,

Related Posts

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

X