Pirmais Saldus Vakara tirgus aizvadīts

24. novembrī, norisinājās pirmais Saldus Vakara Tirgus. Ne viss sanāca, kā bija plānots un solīts - nebija mūzikas. No 28 pieteiktajiem Tirgotājiem ieradās tikai 11. Lai arī atlaides un degustācijas bija, nebija konkursi un izloze. Ir atrisinātas lielākais vairums apstākļu un nakošajos tirdziņos tas viss būs. Atvainojamies, ka ne viss tika izpildīts, kā solīts. Šajā gadījumā vēlamies pateikties pirmajiem 11 drosmīgajiem Saldus vakara Tirgotājiem, kas ieradās ar savām precēm. Tirgotāji bija ļooti apmierināti ar Saldus pircējiem un solījās visi ierasties uz nākošo pasākumu 8. decembrī.      

Pateicamies mūsu Tirgotājiem Ādlera Maize,Lauras pankūknīca,Stiprais Ventiš,Armanda Kūpinājumi,Kokmeistaram Andim Sizovam,Ēdam Zaļi,Z/S Bīrēni,Konditore Dagmāra Ābele,Kreicuma gardumi,Taste of Georgia

Toms Ādlers

Saldus novads, Rudzu Maize.

Gardo Ādlera maizi var iepriekšpasūtīt Saldus TiTiCe, kā arī AizšaujPakaļ. Mūsu reklāmām un atlaidēm, var sekot līdzi Saldus Promo.

Alco Craft Stiprais Ventiš zīmola veidotājs.

Mājražotājs. Ventspilī ražotie stiprie alkoholiskie dzērieni “Stiprais Ventiš” 36-50%. Rīkojam degustācijas. Mūsu preci var iepriekšpasūtīt AizšaujPakaļ. Atlaidēm un akcijām var sekot līdzi Saldus Promo.

Lauras pankūknīca Saldus novads, Street food pankūciņas.Esmu Laura un 2022.gada vasarā uzsāku savu Lauras Pankūknīcas piedzīvojumu mazo biznesu darbībā- izbraukumu tirdzniecība, izbraukumi uz privātiem pasākumiem.  

Ēdam Zaļi Dažādi mājražojumi no pārstrādātiem dārzeņem kas izaudzēti pašu saimniecībā. Ielu ēdienu - 2 zirņi, sautēti kāposti, karstie dzērieni. Rīkoja degustācijas.

Armanda kūpinājumi No Pļaviņām, Gaļas kūpinājumi
Andis Sizovs Kuldīga, Koka izstrādājumi.
Z/S Bīrēni
Saldus novadā audzēti āboli.
Dagmāra Ābele Saldus novads. Konditorejas izstrādājumi.
Kreicuma gardumi Pļaviņas. Gaļas izstrādājumi, kūpinājumi.  
Bebri LS Ventspils. Amatnieks. Adījumi no dažādu dzīvnieku vilnām - suns, aita, kamielis, lama, alpaka, trusis, kazlēns. 100% roku darbs sākot no paša sākuma, vērpju, adu pati. Izstrādājumiem netiek pievienota sintētiskā piedeva un tie netiek krāsoti. Ziepju ziedu pušķi. Roku darbs, ziepju masa nesatur natrija laurīlsulfatu. Krāsota ar dabīgām izejvielām, ziepes, kā arī ķermeņa kopšanas līdzekļi ( vannas sāls, dušas zefīrs, skrubji, putotais ķermeņa sviests) Dabīgo vasku sveces - sojas un bišu vasks Visu piedāvāto produkciju izgatavoju pati, liela uzmanība tiek pievērsta izejvielām un to dabīgajam sastāvam!
Taste of Georgia Garšvielas, servelādes, gruzīnu vīni. Rīkoja degustācijas.
Taste of Georgia Garšvielas, servelādes, gruzīnu vīni. Rīkoja degustācijas.
TiTiCe
We will be happy to hear your thoughts

Atstājiet savu komentāru

Saldus TiTiCe
Logo
Salīdzināt preces
  • Total (0)
Salīdzināt
0
Shopping cart