Jaunumi

Jaunākās ziņas
Ja 1.oktobrī nebūtu vēlēšanas, mēs jau tagad te sēdētu maskās. Tiek plānots ļoti liels lokdauns

Ja 1.oktobrī nebūtu vēlēšanas, mēs jau tagad te sēdētu maskās. Tiek plānots ļoti liels lokdauns

“Es esmu pārliecināts – ja mums nebūtu vēlēšanas 1. oktobrī mēs jau šobrīd šeit studijā, kā minimums, sēdētu maskās vai arī sazinātos attālināti,” tādu viedokli TV24 ēterā paudis Edgars Tavars, 13. Saeimas deputāts (pie frakcijām nepiederošs), partiju apvienība “Apvienotais saraksts”, LZP valdes priekšsēdētājs.

Pirms diviem gadiem ar līdzīgiem rādītājiem jau bija maskas. “Mēs esam līdz šim skrējuši pa priekšu tām valstīm, kas rīkojas citādi, salīdzinot ar Lietuvu, salīdzinot ar Igauniju. Tai skaitā valdība šobrīd jau runā par iespējamiem tautsaimniecības, ekonomikas ierobežojumiem.”

Šobrīd daudzas lietas tiekot pārrunātas neformāli, skaņotas ar valdības sociālajiem partneriem.

“Ļoti iespējams, tiek plānots liels lokdauns jau pēc vēlēšanām, kad aizslēgs mūsu ekonomiku ciet – gan skolas, gan savstarpējo komunikāciju,” atklāj E.Tavars.

Raidījuma vadītājs Ansis Bogustovs lūdz deputātu precizēt, vai viņš tiešām vēlas pateikt, ka šobrīd sabiedrībai daļa lietu tiek noklusētas? Mēs redzam sociāli labus lēmumus – lielas pensijas, bet vienlaikus ir lietas, kas jau ir nolemtas, bet mēs tās uzzināsim vien 2. oktobrī no rīta.

“Es nezinu, vai tas būs 2. oktobris. Es ļoti ceru, ka tas nepiepildīsies, bet uz to viss šobrīd virzās lieliem soļiem. Tas, ka valdība plāno iespējamos soļus, nav sliktākais scenārijs. Galvenais ir neuzkāpt uz tiem pašiem grābekļiem.”

Vaicāts, vai skolas vajadzētu turēt vaļā, E.Tavars norāda, ka izglītībā jau ir milzīgs robs. Mēs jau redzam sekas dažādās jomās – mūsu IKP ir ar atrāvienu pēdējā vietā. Mēs redzam arī demogrāfisko situāciju un cilvēku noskaņojumu.

Vai Jūsu uzņēmums ir gatavs nākošajam lokdaunam?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

X